"
ТОВ

ТОВ
ООО
LTD
О КОМПАНІІ

НАПІВПРИЧІПИ

Техніка ALIRIZAUSTA TRAILER - повинна бути у вашому автопарку! ALIRIZAUSTA TRAILER це сплав багаторічного досвіду і знань у виробництві напівпричепів-цистерн. Усе обладнання європейського походження, включаючи комплектуючі. Марка, при виробництві якої використовуються лише сучасні технології. Компанія займається постачанням напівпричепів з 2005 р., будучи провідним фаxiвцем в цій області.
За даний перiод було продано більш ніж 2500 цистерн. Пропонуємо оцінити якість, яка гідна поваги.

Каталог напівпричепів

О КОМПАНІІ

ТОВ "Трейлер Україна" спеціалізується в області здійснення повного спектру послуг з продажу і подальшого обслуговування нових і старих комерційних автомобілів з Європи та України. А також, надає можливість придбання транспортних засобів в лізинг.
ТОВ "Трейлер Україна" була створена в 2014 році. Це ім'я звучить на ринку порівняно недавно, але колектив компанії має досвід роботи в сфері комерційної техніки більше 15 років.
ТОВ "Трейлер Україна" є офіційним представником компаній Dogan Yildiz, Ozgul, Guven, а з серпня 2014 року офіційним дистриб'ютором турецького заводу з виробництва напівпричепів ALIRIZAUSTA. Приблизно в той же час був підписаний договір з польською компанією Polster. 
Бізнес нашої компанії побудований на наданні якісного сервісу клієнтам, а це, в свою чергу, передбачає злагоджену роботу всіх учасників процесу. Ми любимо і вміємо співпрацювати з різними людьми, в різних обставинах, не завжди простих і позитивних. Ми ніколи не делегуємо відповідальність і намагаємося привнести в роботу саме той унікальний внесок, який можна характеризувати лише одним виразом "хочеш зробити краще, зроби сам!"
Ми прагнемо робити нашу роботу не просто так, щоб до нас не було претензій - ми отримуємо задоволення від добре виконаної справи і досягнення бажаного клієнтом результату.
У нашому випадку, бажання вчитися і розвиватися, дозволяє з кожним днем покращувати маркетинг компанії для розширення категорій товарів і збільшення продажів. В умовах досить жорсткої конкуренції створення ефективної системи збуту робить позиції компанії дуже стійкими і конкурентоспроможними.
ТОВ "Трейлер Україна" завжди заслужено займає лідируючу позицію на ринку продажів, ніж зобов'язана своїм особистісним методам взаємодії, ділову хватку, неординарному творчому підходу і висококваліфікованим фахівцям компанії, щиро люблячим свою справу.
Кар'єрне зростання в будь-якій організації безпосередньо пов'язаний з оволодінням новими знаннями і навичками, тому наша компанія як хороший роботодавець завжди надає своїм співробітникам багато можливостей і підтримку в розвитку.
Ми вітаємо "командний дух", вміння спілкуватися, не втрачати самовладання і працездатність в стресових ситуаціях.
За допомогою особистісних, перевірених роками працюють методів, за допомогою активних продажів і усних тренінгів ми здатні завжди вчасно підвищити кваліфікацію наших співробітників відповідно до нових тенденцій і мінливими віяннями, дозволяючи за невеликий відрізок часу засвоїти величезний обсяг інформації про продукт, специфіці роботи, бізнес -процеси і технологіях роботи.
Всі ці чинники допомогли залишити за плечима безліч успішно завершених проектів. І безумовно гарне враження про продуктивній роботі нашої компанії в пам'яті наших шановних клієнтів.
Здатність завжди знаходити спільну мову, працювати над декількома завданнями одночасно, легко виходити з стресових ситуацій, знаходити конструктивні рішення і постійно вчитися всередині компанії, зарекомендували ТОВ "Трейлер Україна", як перевірених фахівців у своїй справі і відповідальних партнерів до яких хочеться повертатися. Наша компанія прихильник оптимістичних поглядів на життя і на нашу роль в ній. Відповідальність за свої дії, це одна з основних характеристик компанії. Ми ніколи не боїмося підвищувати планку, виконуючи все більш складні і цікаві завдання. Завжди раді співпрацювати для досягнення цілей!


ТОВ "Трейлер Україна" - продаж автобусів та напівпричіпів © 2014 - 2021

Час завантаження сторінки: 0.0621 s

Вся інформація розміщена на сайті захищена авторським правом.
Будь-яке копіювання та розповсюдження без письмового дозволу автора Компанії ТОВ "Трейлер Украина" заборонено!
У разі порушення правовласник має повне право на стягнення всіх збитків та шкоди заподіяної незаконним використанням