Автобус MCV : "Ми їдемо на чемпіонат"

Египетcкая компанія MCV - лідер на ринку Близького Сходу по випуску автобусів усіх класів, сертифікований виробник автобусів на шасі Mercedes - Benz. Напередодні футбольного чемпіонату Евро- 2012 на українському ринку посилився інтерес до автобусів підвищеної комфортабельності. І невипадково автопробіг MCV дістав назву "Ми їдемо на чемпіонат". Маршрут пролягав через Сімферополь, Донецьк, Київ і Дніпропетровськ. У цих містах проводилися зустрічі з перевізниками, дилерами, представниками місцевої влади. Мета пробігу - ознайомити їх з автобусами MCV, які відповідають високим стандартам якості, а їх вартість близька до ціни машин українського виробництва. У рамках пробігу були презентовані туристичний автобус MCV 500 і приміський MCV 400.

 


Адель Хасан Амін Менеджер зовні-економічної діяльності компанії MCV LLC

"Наша компанія існує більше 15 років. Починали ми із складання вантажівок Mercedes - Benz, а через рік стали робити і автобуси. Шасі Mercedes - Benz отримуємо готовими, а кузови проектуємо і виготовляємо самі. У 2001 році почали експорт в країни Африки і Близького Сходу. У 2003 році купили автобусний завод у Великобританії, а в 2007-му - в ЮАР. Ми відкрили свої представництва в Алжірі, ОАЕ і на Кубі. В минулі роки наші виробничі потужності складали близько 3000 автобусів в рік. Потім був значно розширений завод в Єгипті, що дозволяє щорічно виготовляти до 6000 автобусів. Нині закінчуємо два великі проекти: спільно з Mercedes - Benz споруджуємо заводи в Індії і Узбекистані".


Василь Истомин Директор по продажах компанії "Євро-намист"
"Продукція MCV покриває увесь спектр автобусів для різних видів перево­зок. Випускаються три види моделей малого класу MCV 260 : міська, приміська і туристичний " люкс". Міські автобуси великої місткості MCV 120 пропонуються з високою, низькою і напівнизькою підлогою. Є і приміські моделі MCV 400. Найсвіжіша новинка - MCV 400-2011, що відрізняється підвищеною комфортабельністю. Туристичні автобуси представлені моделями MCV 500 і флагманом марки - MCV 600. Автобуси MCV в достатній кількості є на складі в Україні. Компанія "Євро-намист" здійснює повний спектр послуг з їх продажу і обслуговування, можливі постачання в лізинг. Фінансові умови прораховуються індивідуально для кожного клієнта".


ТОВ "Трейлер Україна" - продаж автобусів та напівпричіпів © 2014 - 2021

Час завантаження сторінки: 0.0555 s

Вся інформація розміщена на сайті захищена авторським правом.
Будь-яке копіювання та розповсюдження без письмового дозволу автора Компанії ТОВ "Трейлер Украина" заборонено!
У разі порушення правовласник має повне право на стягнення всіх збитків та шкоди заподіяної незаконним використанням